کابینت آلمان بیانیه آمریکا اوباما دوشنبه

کابینت: آلمان بیانیه آمریکا اوباما دوشنبه آمریکایی دانشجویان میشل اوباما باراک اوباما دونالد ترامپ ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث قتل پسر معتاد با ضربه‌های مرگبار پدر

مرد میانسال در پی درگیری با پسر معتادش، جهت نجات جان اعضای خانواده‌اش او را با ضربه‌های چاقو از پای درآورد.

قتل پسر معتاد با ضربه های مرگبار پدر

عبارات مهم : معتاد

مرد میانسال در پی درگیری با پسر معتادش، جهت نجات جان اعضای خانواده اش او را با ضربه های چاقو از پای درآورد.

به گزارش جام جم، چندی قبل یکی از مسئولان بیمارستان مدنی کرج با پلیس تماس گرفت و از فوت مشکوک پسری جوان و زخمی شدن پدر میانسال وی خبر داد. ماموران کلانتری با حضور در آنجا و تحقیقات اولیه متوجه شدند پسر جوان به علت اصابت ضربه های متعدد چاقو در منزل زخمی شده است و بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده و پدرش نیز زخمی و در بیمارستان خوابیدن است.

ماموران عنوان این جنایت را به قاضی حسن علائی اصل ثمرین، کشیک قتل دادسرای جنایی کرج اطلاع دادند و با دستور وی تحقیقات پلیسی شروع شد. مرد میانسال ابتدا اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد تا این که آخر لب به اعتراف گشود.

قتل پسر معتاد با ضربه‌های مرگبار پدر

متهم به قتل به افسر تحقیق گفت: من و خانواده ام در طبقه چهارم منزل ای در محله حسن آباد کرج زندگی می کنیم. پسرم از شش سال قبل معتاد شد و شیشه مصرف می کرد. او اعتیادش را ترک نمی کرد و مدام من و اعضای خانواده را ترساندن به فوت و اذیت می کرد. هر بار که شیشه مصرف می کرد و دچار توهم می شد، به جان اعضای خانواده می افتاد.

پدر قاتل افزود: شب اتفاق پسرم دوباره شیشه کشید و دچار توهم شد. او و پسر کوچک ترم در اتاق دیگری بودند و من و بقیه اعضای خانواده در اتاق دیگری در حال خوردن میوه بودیم. ناگهان صدای مشاجره دو پسرم را شنیدم. پسر معتادم با برادر کوچک ترش درگیر شد و مدام او را به فوت ترساندن می کرد.

مرد میانسال در پی درگیری با پسر معتادش، جهت نجات جان اعضای خانواده‌اش او را با ضربه‌های چاقو از پای درآورد.

وی ادامه داد: با شنیدن صدای درگیری، سراسیمه از اتاق بیرون آمدم. پسر کوچک ترم را نجات دادم و تلاش کردم با حرف زدن پسر معتادم را آرام کنم که نشد. او با چاقو به سمتم حمله کرد و قصد جانم را داشت. در جریان درگیری دستم زخمی شد. هر کاری که انجام دادم او چاقو را رها نکرد. درگیریمان که اوج گرفت چاقو از دست او روی زمین افتاد. با برداشتن چاقو ابتدا یک ضربه به سمت پسرم انداختم که به او برخورد کرد و زخمی شد. دوباره درگیری مان اوج گرفت و آخر با همان چاقو ضربه های دیگر را به او زدم.

متهم به قتل گفت: آن قدر از دست پسرم ناراحت بودم که دیگر نمی فهمیدم چه می کنم. او غرق در خون کف اتاق افتاد. خودم نیز زخمی شده است بودم. خانواده ام گریه می کردند و وحشت زده بودند. به اورژانس زنگ زدند و امدادگران که آمدند من و پسر زخمی ام را به بیمارستان انتقال یافته کردند که او جانش را از دست داد.

مرد میانسال با اعتراف به قتل پسر معتادش، بازداشت شد و با صدور قرار قانونی جهت ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

قتل پسر معتاد با ضربه‌های مرگبار پدر

واژه های کلیدی: معتاد | تحقیقات | خانواده | میانسال | بیمارستان | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs